Ünlülerin Saç Bakım Sırları

Sosyal Medyada Paylaşın.

Saçlarının sürekli güzel, canlı, sağlıklı ve bakımlı olmasını isteyenler ünlülerin saç bakım sırları ile aynalarla barışabilirler. Son derece pratik ve hemen herkesin evinde bulunan doğal ürünlerle yapılan bakımlar size de yeni bir enerji verebilir.

Gwyneth Paltrow

Saçlarındaki doğal görünümü zeytinyağına borçlu olan güzel oyuncu, yarım fincan doğal yağ ile saç diplerine ve derisine masaj yaparak saçlarında en az 24 saat bekleterek yıkadığının altını çiziyor.

Jennifer Lopez

Yoğun bir temponun ardından yıpranan saçlarına bakım yaparken biradan faydalanan güzel yıldız, kuru saçlara bakım kürü ya da maske olarak da yine birayı tavsiye ediyor.

Serenay Sarıkaya

Uzun ve parlak saçlarıyla dikkat çeken genç yıldız;

  • Yumurta
  • Badem yağı ve
  • Zeytinyağından elde ettiği karşımı saçlarına düzenli olarak sürüyor.

Bu şekilde saçlarının yıpranmasını engelleyen oyuncu, şampuan reklamlarında yer almanın keyfini günlük yaşantısında da sürdürüyor.

Fahriye Evcen

Saçlarıyla göz önünde olan genç anne ve oyuncu, siyah çayı demledikten sonra soğutarak saçlarını durulamak için kullanıyor. Saçlarının yıpranmasını engellerken her zaman bakımlı, dolgun ve canlı görünmesini sağlayan güzel, bu sırrı hayranlarıyla her zaman paylaşıyor.

Angelina Jolie

Ünlülerin saç bakım sırları dendiğinde akla gelen star, saçlarına hacim katmak için hazırlık öncesinde saç diplerine pudra döktüğünü itiraf ediyor. Parlayan saçlar içinse sirkeden yardım alan güzel oyuncu, tercihini her zaman doğal ürünlerden yana kullanıyor.


Sosyal Medyada Paylaşın.
İlginizi çekebilir.  Acı Biber Turşusu Zayıflamaya Yardımcı mıdır?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir