Sizi Olduğunuzdan Daha Genç Gösterecek Kombinler

Sosyal Medyada Paylaşın.

İnsanların belirli bir yaştan sonra olduğundan daha genç görünmek, daha hoş ve alımlı durmak gibi belirli takıntıları oluşabiliyor. Bu tür takıntıları sorun haline getirip bunu olduğundan büyük bir problem yapmak sizin için durumu içinden çıkılmaz bir hale sokabilir.

Bu durumu kabullenmek ve genç olmak her ne kadar güzelse kişinin yaşının ilerlemesi de bir o kadar güzeldir ve bunu aynen bu şekilde kabullenmek gerekir. Bu durumu sizin için oldukça güzelleştiren ve mutlu kılmanın yolları tabi ki de var.

Gerek kıyafet seçimleriniz, gerekse saç şekliniz ile olduğunuzdan daha genç görünmek oldukça mümkün. Peki, sizi olduğunuzdan daha genç gösterecek kombinler neler bunları şu şekilde derleyelim.

Kombinlerinizde Bütünlüğü Sağlayın

Yazının içeriğine göz atın.

Belirli bir yaştan sonra kişilerin olduğundan daha genç görünmek istemesi hemen hemen her bireyde görülen bir durumdur. Olduğunuzdan daha genç görünmek için ilk kural bütünlüğü sağlamak. Birbirinden bağımsız parçalar ve karmaşık renkler sizin dağınık görünmenize sebebiyet verebilir.

Şeker pembesi saten bir gömlek ile bej tonlarında bilekte bir pantolon ile oldukça hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Orantılı bir vücuda sahipseniz vücudunuzu ön plana çıkaracak kıyafetler giymeniz sizi olduğunuzdan daha genç gösterecektir.

Eğer fazla kiloya sahipseniz de bol ve tek parça kıyafet giymek sizi daha genç gösterecektir. Canlı tonlar seçmek ve koyu renklerden kaçınmak sizin her zaman için genç ve dinamik yönünüzü ortaya çıkaracaktır.


Sosyal Medyada Paylaşın.
İlginizi çekebilir.  Yıpranan Saçlar Nasıl Canlandırılır?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir