Sezonun En Şık Etek Kombinleri

Sosyal Medyada Paylaşın.

Etek seçimleri, kadınların şıklık konusunda en dikkat ettiği detayların başında gelir. Klasik düz kesim yanında, asimetrik kesimlerle çeşitlenen etekler, günlük hayatta, iş dünyasında ve özel günlerde zarif görünmeyi sağlarken, şıklığında anahtarı oluyor. Sezonun en şık etek kombinleri noktasında öneriler ise bu şıklığa ulaşmaya yardımcı oluyor.

Çeşitli Etekler

Kadın giyimin en değişmez şıklık öğeleri arasında her zaman ilk sıralarda yer alan etekler, değişik kumaş çeşitleri, desen ve kesimlerle her alanda kullanabileceğiniz seçeneklerle karşınıza çıkıyor,

  • Kalem model etekler,
  • Kloş etekler,
  • Şifon etekler,
  • Çizgili ya da çiçek desenli etekler

Gibi çok sayıda model ve çeşitle sunulan etekler ile en şık kombinlere ulaşmanızda yardımcı olacak birçok ayrıntıda bulunuyor.

Şıklık Tavsiyeleri

İş yaşamında, klasik çizgi için kullanılabilecek en revaçtaki ürün ise kalem etekler. Kalem etekleri, slim fit gömlekler ve stilettolarla birlikte kullanarak ofis şıklığına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanında yüksek bel etek modellerini de günlük yaşamda bol kazaklarla ve gömlekler ile kombinleyebilirsiniz.

Kot ceketlerle de hareketlendirebileceğiniz bu kombinler ile çok şık görünüm elde edebilirsiniz. Yüksek bel eteklerde, ayaklar için babet ve stiletto tercihi de oldukça yerinde olacaktır.

Spor Şıklığı

Dökümlü kazaklar ve düz spor ayakkabılar ile kullanabileceğiniz pileli etekler ise size spor tarzda oldukça şık kombin imkânları sunuyor. Sezon renkleriyle hareketlilik katabileceğiniz günlük klasik eteklerde ise desen özellikleriyle birlikte uzun çizme kullanımı da şık bir tercih olarak önünüzde bulunuyor.


Sosyal Medyada Paylaşın.
İlginizi çekebilir.  Makyajın Cilde Zararları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir