Minyon Kadınlar İçin Kombin Önerileri

Sosyal Medyada Paylaşın.

Minyon kadınlar her zaman boylarının kısalığından yakınışlardır. Minyon kadınlara uygun parçalarla doğru kombin yapıldığında gayet hoş bir görünüm elde edilebilir. Kısa boylu olanlar minyon kadınlar için kombin önerileri hakkında bu yazıyı okuyarak bilgi sahibi olabilirler.

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Minyon kadınları daha uzun gösterecek farklı kombinler vardır. Bu kombinlere göz atarak istediğiniz renklerde tasarlayabilirsiniz. Kıyafetlerin yanı sıra ayakkabı seçimi de önemlidir. Bu kombinler;

  • Gömlek ve kalem etek
  • Skinny jeans ve bileği açık ayakkabı
  • Dikey çizgili bluzlar veya gömlekler

Bu kombin önerilerini değerlendirebilirsiniz. Kalem etekler çok şık parçalardır. Beyaz gömlek ve dizlerde bir kalem etek sizi çok hoş gösterecektir. Skinny jeans pantolonlar da sizler için idealdir. Ayakkabı olarak bileği açık olanlar sizi daha uzun gösterir. Dikey çizgiler sizi daha zayıf ve uzun gösterir.

Gömlek ve Kalem Etek

Vücut tipinizi ortaya çıkaran kalem etekler sizin için harika bir seçenektir. İsterseniz gömlekle, isterseniz de basic bir kazakla kombinleyebilirsiniz

Skinny Jeans

Bilekten skinny jeansler sizi olduğunuzdan uzun gösterir. Bu pantolonun üzerine basic t-shirt ve bileği açık bir topuklu ayakkabı ile şahane bir kombin oluşturabilirsiniz.

Dikey Çizgili Bluzlar

Yatay çizgiler sizi daha kilolu gösterirken, dikey çizgiler daha ince ve uzun gösterir. Siyah dar pantolonla veya kısa eteklerle kombinlerseniz hoş olur.


Sosyal Medyada Paylaşın.
İlginizi çekebilir.  Milia Nedir? Evde Milia Nasıl Tedavi Edilir?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir