Kolyeler Nasıl Kombinlenir?

Sosyal Medyada Paylaşın.

Kadınların vazgeçilmez parçalarından biri olan ve en tamamlayıcı parçalarından olan kolyeyi kombinlemek oldukça kolay. Kadınlar için giyinmek ve şık kıyafetler oldukça önemli konulardan bir tanesidir. Bu kıyafetleri en uygun biçimde ayakkabı, pantolon ve üst kıyafeti olacak biçimde tamamladığınız takdirde sıra diğer yan parçalara geliyor. Bunlar saat. künye, halhal, kolye ve saç aksesuarı gibi ürünlerden herhangi biri olabilir. Peki bu parçaların en önemlilerinden biri olan kolyeler nasıl kombinlenir?

Öncelikle Kıyafetinizi Seçin

Eğer öncelikle aklınızda o gün için belirlemiş olduğunuz bir kıyafet tercihi var ise bu kıyafeti yukarıda belirtmiş olduğumuz diğer yan kombin ürünleri ile tamamlamanızı tavsiye ederiz. Çünkü kıyafetinizi tamamıyla üzerinizde giydiğiniz zaman aklınıza yatmayan bir parça olabilir veya kombininiz tamamıyla birbiri ile uyum sağlamayabilir.

Kolye Uyumu Nasıl Olmalı?

Tüm parçalarınız ile kombininizi tamamladığınız zaman geriye sadece bu kombine kolye seçmek kalıyor. Eğer kombininiz spor bir kombin ise boynunuzun uzunluğunu ortaya çıkaracak bir örme ip bağlayabilirsiniz. Bunun dışında kıyafetiniz günlük tonlarda bir kıyafet ise klasik zincirli göğüs hizanızın alt kısımlarına kadar düşen ve oldukça sade bir kolye seçiminden yana yapabilirsiniz.

Bunun dışında kıyafet seçiminiz şık ve oldukça resmi bir kıyafet seçimi ise tek zincirli boynunuzu fazla sıkmayan altın görünümlü ve küçük bir taşı olan bir kolyeden yana yapabilirsiniz. Veya 3 zincirden oluşan fazla hareketli olmayan şık kolyeler ile de sade kıyafetinize hareketlilik katabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın.
İlginizi çekebilir.  Yağ Aldırma Ameliyatı Fiyatları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir