Kıbrıs mide botoksu

Mide botoksu Kıbrıs KKTC
Sosyal Medyada Paylaşın.

Son dönemde pandemi önlemlerinin azaltılması ile birlikte Kıbrıs’tan kilo vermek isteyen kişiler Türkiye’yi tercih etmeye başladı. Kıbrıs mide botoksu yazımızda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden (KKTC) gelen mide botoksu hastaları ile ilgili bilgilendirme için konunun uzmanı bir hekimle röportajımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Kıbrıs mide botoksu fiyatları 2020

Kıbrıs mide botoksu gelen kişilere nasıl bir hizmet sunuyorsunuz?

Hastalarımıza İster Antalya ister İstanbul’da mide botoksu uygulaması yapabiliyoruz. İşlemi tam donanımlı hastanelerin endoskopi ünitelerinde gerçekleştiriyoruz. Hasta memnuniyeti bizim için çok değerli. Hastalarımız isterler eğer bu ile ilk defa geliyorlarsa ya da şehir içi ulaşım konusunda yardım istiyorlarsa bu konuda da farklı organizasyon firmaları ile yardımcı oluyoruz.

KKTC Mide botoksu yapan hastaneler

Mide botoksu işlemi nasıl bir işlem?

Uygulama gastroskopi adı verilen endoskopi ile genel anestezi olmadan solunumun devamının sağlandığı sedasyon yani uyku anestezisi ile yapılıyor. İşlem 15 dakika sürüyor. Öncesinde hastalarımız kan vererek tahlillerine bakıyoruz. İşlemden 45 dakika önce kan tahlilleri için kan veriyor, sonrasında 15 dakika da mide botoksu işlemi oluyorlar. Mide botoksu uygulamasından sonra 30 dakika da dinlenme altında odalarında onları misafir ettikten sonra toplamda hastaneye girişlerinden 2 saat içinde tüm işlemleri tamamlayıp onları hastaneden taburcu ediyoruz.

Mide botox Lefkoşa Girne Gazimağusa

Kıbrıs’tan gelen hastalarınızda ekstra istediğiniz bir belge ve süreç var mıdır?

Herhangi bir belge istemiyoruz. Ancak önceden randevu almaları önemli. Kıbrıs mide botoksu fiyatları araştırmaları yapanlara da 0 552 373 31 83 numaradan bilgi alabilirler. Süreçte önemli olan hastalarımızın ellerini asla bırakmıyoruz. Bu süreçte her anlamda onlara destek veriyoruz ve hastalarımız ciddi kilolar veriyorlar.


Sosyal Medyada Paylaşın.
İlginizi çekebilir.  Akrilik Tırnak Kullanımı

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir