Hakkımda

Sosyal Medyada Paylaşın.

Herkese, İnternet blogumun tüm okuyucularına koca bir “merhaba”, adım Cemaleddin Saraç. Bilgi Akımı internet blogunun yaratıcısıyım. 2019 yılının Haziran ayında kurduğum bu blog kısaca yüzlerce internet kullanıcısına ulaştı.

Eczacılık Fakültesi mezunuyum. Üniversite ve bölüm seçimimde henüz 18 yaşında iken özellikle Tıp ve Diğer farklı bölümleri tercih edebilecekken, ileride “girişimler” yapabileceğimi düşünerek, biraz da “ilaç” tasarımı ve molekülü üzerine ilgilerim sebebi ile Eczacı olmayı tercih ettim.

Üniversite öğrencisiyken boş durmadım. Gitar öğretmenliği yaptım, proje yazdım, bir profesyonel iş yaşamı gibi didinip durdum. Henüz 20 li yaşlarımda İzmir Kent Konseyi ve Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği gibi kurumlarda yöneticilik yapma şansı edindim. 17 farklı ilde 38 bin kişiye Girişimcilik, Finansal okuryazarlık, Bilişsel kapasite geliştirme, Proje Döngüsü Eğitimi gibi pek çok alanda eğitimler yaygınlaştırdım.

Şimdi mi ne yapıyorum? Hali hazırda bir eczanem var bu eczanemin dışında Sağlık, Müzik, Bilişim ve farklı alanlarda kurduğumuz Kurucu ortağı olduğum girişimleri büyütmek peşindeyim. Tabi ki pek çok sektörde araştırma yaparken yaptıklarımı da sizl blog okuyucularımla paylaşmak için Bilgi Akımı blogumu kurdum.

İnternet sitesinde aklınıza takılan bölümler, sormak istedikleriniz ve tüm diğer konularla ilgili sorularınızı Soru Sor bölümünde yer alan formu doldurarak sorabilirsiniz.

Keyifli okumalar ve araştırmalar…


Sosyal Medyada Paylaşın.