Güneş Koruyucusunu Nasıl Seçmelisiniz?

Sosyal Medyada Paylaşın.

Özellikle yaz aylarında daha sık kullanılması gereken ve cildi korumak adına uygulanan güneş kremleri her cilt tipi ve yaş aralığı için farklıdır. Bireyler güneşe çıkmadan önce zararlı ışınlardan korunmak için güneş kremlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Yağlı, kuru ve karma ciltlere özel olarak üretilen güneş kremlerini kullanmak için bir uzmandan bilgi almak ve cildi iyi tanımak gerekir.

Güneş Koruyucuları Temininde Uzman Görüşü

Yaz aylarında daha yoğun ve daha dik gelen güneş ışınları ciltlerde büyük soruna neden olurken, kremlerin kullanılmamasında ciltte oluşan sıkıntılar belli hastalıklara da neden olmaktadır. Güneş koruyucularını seçerken;

  • Cilde göre yağlı veya yağsız olanlara dikkat etmek
  • Güneşten önce ve sonra kullanılan krem çeşitlerine dikkat etmek
  • Kaliteli ve belli sertifikalara sahip olan kremleri satın almak gerekir.

Tüm güneş koruyucuları için öncesinde ufak bir araştırma yapmak gerekir. Güneşin altında zararlı ışınlardan korunmak için güneş koruyucularından mutlaka edinilmesi gerekir.

Güneş Kremi Kullanılmazsa Ne Olur?

Güneş koruyucuları kullanılmadığında ciltte çeşitli lekeler, çiller ve güneş yanıkları mevcut olabilmektedir. Acısız ve ağrısız bir yaşam için mutlaka güneş koruyucularını kullanmak gerekir.

Daha parlak ve daha genç bir cilt için güneşe çıkmadan mutlaka güneş kremlerinden kullanmak gerekir. Güneşten korumak için en önemli giysi şüphesiz çeşitli güneş kremleri denilmektedir. Her ciltte parlak görünüm…


Sosyal Medyada Paylaşın.
İlginizi çekebilir.  Laser Liposuction

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir