Göğüs Büyütme Ameliyatı

Sosyal Medyada Paylaşın.

Kadınların en çok başvurduğu estetik operasyonlarından biri göğüs büyütme ameliyatı olmaktadır. Göğüs küçüklüğünden şikayetçi olan bayanlar genelde dolgu ve büyütme ameliyatı yaparak daha mutlu olmakta ve göğüslerinin güzel görünmesini sağlamaktadır. Sadece estetik bir görünüme sahip olabilmek için değil aynı zamanda şekil bozuklukları için de bu ameliyat yapılarak simetrik bir görünüme sahip olunabilmesi sağlanır.

Göğüs Büyütme Nasıl Yapılır

Göğüs büyütme protez takılarak yapılır ki dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Bu husular doğrultusunda kişiler sağlıklı ve daha doğal göğüslere sahip olabilecek ve kendilerini rahat hissedeceklerdir. Bunlardan bazıları:

  • Takılacak olan protezlerin boyutu çok önemlidir.
  • Kişinin göğüs kafesi yapısına bakılmaktadır.
  • Beden ölçülerine göre uygun protez boyutları kullanılmalıdır.
  • Aynı zamanda en önemli hususlardan biri kişinin istediği meme boyutu ve ölçüleridir.

Tüm bunlar kişinin ölçülerine uygun ise ameliyat yapılır ve gerekli tetkiklerden sonra kişiye protez göğüs takılabilir. Bu tip gereken bilgiler kişinin kesilerin yerlerini belirlemesinde yardımcı olur.

Şekil Bozukluğuna Farklı İşlem

Göğüslerini büyütmek ve estetik bir görünüme sahip olmanın dışında şekil bozuklukları için de farklı işlem uygulanabilir. Bu işlem vücuttaki yağ dokusunun alınarak göğüslere enjekte edilmesi ile gerçekleşir.

Göğüsler bu sayede dolgun ve simetrik görünecek ve istediğiniz şekilde görünerek dilediğiniz kıyafeti giymenize olanak tanıyacaktır. Dik göğüslere sahip olmak isteyen her kişi bu ameliyatı gerçekleştirebilir ve daha dolgun göğüslere sahip olarak kendilerini mutlu hissedebilirler. Doğum sonrası gerçekleşen meme küçülmelerinde de bu ameliyatı olabilir ve istediğiniz eski göğüslerinize tekrar kavuşabilirsiniz.

Göğüs Ameliyatları İçin 3D Simülasyonu

Protez göğüsler için sarkmalar ve kişinin beden ölçüleri belirlendikten hemen sonra 3D simülasyonu ile ameliyattan sonra kişinin nasıl görüneceğine bakılmalı ve kişinin memnun olup olmadığı sorulmalıdır.

İlginizi çekebilir.  Fransız Askısı

Bu tip yapılan işlemlerde kişi göğüslerinin görünümü için rahat olacak ve ameliyattan korkmayacaktır. Tedirginliği tamamen ortadan kaldıran 3D simülasyonu protez uygulanacak her hasta için geçerlidir. Vücudunuza uygun göğüs protezleri için bütün bunlar gerekli olmanın yanında sağlığınıza zarar gelmeden işlemler gerçekleşecektir. Bu şekilde daha dik, doğal ve dolgulu göğüslere sahip olabileceksiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir