Ev Dekorasyonunda Duvar Kağıdı Kullanımı

Sosyal Medyada Paylaşın.

Odanın karakteri üzerinde etkili olan duvar kâğıtları, son dönemin en popüler dekorasyon tercihleri arasında yer alır. Her zevke, bütçeye ve tasarıma uygun olarak üretilen ev dekorasyonunda duvar kağıdı kullanımı yaratıcılığın gözler önüne serilmesinde etkilidir.

Çarpıcı Duvar Kağıdı Modelleri

Cesur renk seçimleri, el boyaması desenler, büyütülmüş fotoğraflar, çeşitli efektler ve minimalist tercihler yaşam tarzının dışa vurumu olarak değerlendirilebilir. “Ben buradayım” diye bağıran duvar kâğıtları yaşam alanlarının değer kazanmasını sağlar.

Bebek Odalarına Özel

Bebek ve anneye huzur verecek, uyku saatlerinin düzene girmesini sağlayacak olan duvar kağıdı modelleri, kolay temizlenme özelliğiyle kullanıldığı odaya konfor getirir. Bebeğin cinsiyetine ve oda mobilyalarında kullanılan temaya uygun bir kağıt seçimi yapılarak odada daha fazla keyifli zaman geçirilmesi hedeflenebilir.

Küçük Mekânları Geniş Gösterecek Seçimler

Şehir yaşamında giderek küçülen yaşam alanlarına özel çözümler getiren ev dekorasyonunda duvar kağıdı kullanımı;

  • Zemin kaplamaları
  • Halılar
  • Perdeler ve
  • Aydınlatma ürünleriyle uyumlu olmalıdır.

Ferah bir atmosfer için tercih edilmesi önerilen; açık renk tonlarından oluşan geçişli bir palet, yoğun geçen günlük hayatın ardından aranılan huzuru vaat eder. Göz yormayan renk ve desenlerden oluşan tercihler, kasvetli havanın ortadan kalkmasına yardımcıdır.

Renklerin Ön Plana Çıktığı Duvar Dekorları

Sıcak renklerin ön planı çıktığı ve kullanıldığı alana derinlik katan kağıtlar, görsel açıdan önemlidir. Eşyaların oluşturduğu karışıklıktan kurtulmak için tek duvarda açık tonlarla uyumlu bir dekor kullanılabilir.


Sosyal Medyada Paylaşın.
İlginizi çekebilir.  Güneş Sonrası Bakımında Hangi Ürünleri Kullanmalıyız?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir