En İyi Yaşlanma Karşıtı Serumlar

Sosyal Medyada Paylaşın.

A Vitaminin barındıran bu tür serumlar cilt dokusunu yeniden yapılandıran kolajen üretimini hızlandırıp gözeneklerin küçülmesini ve aknenin oluşmasını engelliyor. Böylece genç ve orta yaşlarda alınan bu önlemler cildin ömrünü uzatarak daha çok genç görünüm sağlıyor. Öyleyse en iyi yaşlanma karşıtı serumlar hangileridir birlikte görelim.

Origins Plantscription Serum

Cildin elastik yapısını kötü yönde etkileyen tüm enzimleri bloke eden bu tip vegan içerikli serum içeriğinde “Anogeissus” barındırarak kolajen üretimini hızlandırıyor. Çizgi kırışıklıkları ve gözeneklerde oluşan cilt tonu eşitsizliğine karşı gibi pek çok probleme karşı onarıcı özellik taşıyor.

Estée Lauder Advanced Serum

Bu serum özellikle ilk yaşlanma belirtisine karşı olarak çok iyi gelerek sarkmaların ve ince çizgilerin önüne geçiyor. Kuruyan ciltlerin susuzluğunu gideriyor. Cildin dokusunu eşitleyerek daha aydınlık görünüm sağlıyor.

Ole Henriksen Glow Cycle Serum

Bu serum ile birlikte çizgilere ve retinole veda ederek genç cildin gelişine şahit olacaksınız.

  • En önemli olan yaşlanma belirtilerine,
  • Belirgin gözeneklere,
  • Koyu lekelere,

Karşı etkili ürünün lavanta tinti, cilde daha çok aydınlık vererek yenilenme sağlayacak.

Beautiful Firming And Smoothing Serum

Bu serum mimik çizgilerine karşı etkili olarak kolajen üretimini de hızlandırmayı başarıyor. Hyalüronik asitle cildin nem deposunu güçlendirerek cildi daha dolgun tutarken aynı zamanda yenilemesini sağlıyor. Bu gücü biyo-aktiflerden alarak yaşlanmaya karşı büyük etki gösteriyor.


Sosyal Medyada Paylaşın.
İlginizi çekebilir.  Cildinize Yeteri Kadar Özen Gösteriyor musunuz?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir