Dudak Dolgusu Fiyatları

Sosyal Medyada Paylaşın.

Dudaklar yüz bölgesinin dikkat çeken önemli unsuru olmaktadır. Kadınların en hassas olduğu konulardan bir tanesi dudaklarıdır. Dudaklar estetik açıdan önemli olduğundan dolayı bazı kadınlar dudak şekillerini sevmeyebiliyor. Hacimli ve daha büyük bir görünüm olmasını arzu eden kadınlar dudak dolgusu yolunu seçerler. Bu konu hakkında mutlaka seçici olarak davranılması ve uzman eller tarafından dolgunun gerçekleştirilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Öyleyse dudak dolgusu nasıl yapılır ve dudak dolgusu fiyatları ne kadar olmaktadır?

Dudak Dolgusunun Yapılma Aşaması

Dudak dolgusu uygulaması, birey ve uzmanın birlikte karar vermesi veya bireyin daha önceden kendisine seçmiş olduğu dudak şeklinin itinalı bir biçimde yapılması ile birlikte oluşur.

Uzman kişi dudak dolgusu yapılması gereken bireye ilk önce lokal özelliği barındıran bir madde verir ve dudak dokusu uyuşturulur. Ardından kıl gibi ince bir iğne ile beraber dudak dokusunun içerisine hyaluronik asit enjekte edilir ve dudaklara istenen şekiller verilmiş olur.

Dudak Dolgu Estetiği Fiyatları

Dolgu fiyatları mekâna göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli bir yerde yapılan dolgu işlemi 2000 ile 5000 TL civarında olabiliyor. Normal kalitede olan mekânlar 1500 ile 3000 TL arasında değişiyor. En düşük mekânların fiyatları ise 850 ile 1500 TL olarak görülebiliyor. Fakat kaliteli bir operasyonun geçmesi adına ucuza kaçmak hata olur.

Profesyonel ve işini bilen bir uzman tarafından gerçekleştirilen uygulama fiyatı ne olursa olsun sağlık açısından önem taşır. İşinde güvenilir ve estetik konusunda bilgili kişiler ile birlikte bu uygulamaların yapılması ileride problem yaşamamanızı sağlayacaktır.

Dudak Dolgusundan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Bu uygulamayı yaptırmak isteyen kişiler mutlaka şu noktalara dikkat etmesi gerekir:

  • Dolgu işlemini uygulayacak olan kişinin bilgili ve merkezinin güvenilir yapıda olması.
  • Sigara kullanımı olan kişilerin en az olmak 1 hafta olmak şartı ile sigaraya ara vermeleri.
  • Dudak dolgusu yapılmadan önce muhakkak rahat ve risk faktörü taşımayan kıyafetlerin giyilmesi.
  • Kesinlikle kan sulandırıcı ilaçların dolgu uygulamasından önce kullanılmaması.
  • Dolgu hacmi konusu hakkında uzman kişi ile birlikte dolgu miktarının kararının verilmesi.
İlginizi çekebilir.  Kalça Dolgusu Fiyatları

Bu önemli noktaların dudak dolgusu uygulamasından önce mutlaka dikkate alınması sağlık açısından önemlidir.


Sosyal Medyada Paylaşın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir