Brezilya Kalça Estetiği

Sosyal Medyada Paylaşın.

Estetik günümüzde her açıdan önem kazanıyor. Modern tıbbi gereçler ve teknolojinin ilerlemesi ile cerrahi operasyonları tercih eden pek çok insan bulunuyor. Kadınlar kadar erkeklerin de tercih ettikleri estetik operasyonlar görünüşlerinden memnun olmayan insanlar için bir alternatif durumundadır.

Popo Estetiği

Popo estetiği özellikle kadınların tercihleri arasında bulunuyor. Popo estetikleri daha çok kadınlar tarafından tercih edilir ve bu tarz ameliyat için kullanılan dört teknik bulunur. . Bunlar sırası ile;

  • Yağ Enjeksiyonu
  • Dolgu Enjeksiyonu
  • Silikon Uygulamaları
  • Germe Yöntemleri

Hastanın isteklerine göre en uygun yöntem belirlenir. Popo estetiği yapılır iken kalça dolgun hale getirilerek bel ile olan açısı düzeltilir.

Popo Estetiği Çeşitleri

Popo estetiği ameliyatlarında birkaç farklı çeşit ameliyat çeşidi bulunur hatta bu ameliyat çeşitleri bir tane olarak ya da duruma göre bir arada da kullanılabilir. Bu şekilde kişinin isteklerine bağlı kalarak kişinin poposu estetik hale getirilebilir. Tıp teknolojisinin ilerlemesi ile bu estetik uygulamalar kolaylık ile yapılabilir. Temel olarak uygulanan üç çeşit popo estetiği bulunur.

  • Dolgunlaştırma
  • Dikleştirme
  • Küçültme

Ana yöntemler dışında germe ya da açı değiştirme gibi ek operasyonlar da yapılabilir; fakat bu operasyonlar daha çok ana yönteme ek olan yardımcı uygulamalar şeklindedir.

Brezilya Popo Estetiği

Brezilya’da yaşayan kadınların popo yapısından adını alan estetik uygulama, poponun dik görünümü ile dikkat çekiyor. Büyük olmayan; ancak dolgun olan bu tarz popolar birçok kadın tarafından da beğeniliyor.

Brezilya kalça estetiği, kalça bölgesini şekillendirme, kalçanın dolgun ve dik bir görünüm elde etmesi amacı ile yaptırılan estetik uygulamasının adıdır. Estetiğin bu denli önemli olduğu zamanda düzgün ve dolgun popolar artık daha da önem kazanıyor. Bu sebep ile pek çok kadın bu uygulamaya başvuruyor. Hastanın ne istediği her estetik ameliyatta olduğu gibi bu noktada çok önemlidir.

İlginizi çekebilir.  Sizi Olduğunuzdan Daha Genç Gösterecek Kombinler

Bu estetik uygulaması iki farklı yöntem ile gerçekleşebilir. Popo görünümünü düzeltmek amacı ile hastanın kendi yağ dokusu kullanılabileceği gibi ikinci yöntem olarak da silikon popo protezi kullanılarak bu estetik uygulama yapılır. Operasyon için hangi yöntemin kullanılacağını cerrah belirler ve durum ile ilgili hastaya bilgi verir.


Sosyal Medyada Paylaşın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir