Badem Göz Estetiği

Sosyal Medyada Paylaşın.

Bakışımızı ciddi anlamda değiştiren badem göz ameliyatından bahsedeceğiz. Yaptıran kadınların neredeyse tümüne etkileyici bir bakış sağlamıştır. Sadece kadın mı? Tabii ki hayır, erkekler de bir o kadar badem göz estetiği talep etmektedir.

Parıltılı göz altları, kalkık bir göz kapağı ve iri, çekik göz yapısı ile oldukça buğulu bir güzellik simgesi halindedir. Günümüzde de Hollywood ünlülerinin sıkça tercih ettiği popüler bir ameliyat haline gelmiştir. Bu sebepledir ki çok fazla beğenilmiştir. Diğer ameliyatlara baktığımızda en büyük farkının orta yaş kitlenin değil de 25 yaş kitlesinin daha çok tercih etmesidir.

Badem Göz Estetiği Faydaları Nelerdir?

Badem göz estetiği ile gözlerin hafif yukarı çekilerek daha iri ve çekik gösterilmesidir. Faydalarını sıralarsak;

  • Gözlerin iri ve büyük gözükmesini sağlamaktadır.
  • Bakışların daha etkili ve derin olmasın sağlamaktadır.
  • Makyajla kusur kapatılmasına gerek kalmamaktadır.
  • Gözün yorulmasını engellemektedir.

Bir o kadar daha da faydaları bulunmaktadır.

Badem Göz Estetiği Kimler Yaptırabilir?

Badem Göz Estetiği tamamen kişiyle alakalı bir durumdur. Neredeyse tüm yaş gurubuna hitap etmesi sebebiyle estetik açıdan da dışarıya açıktır. Tek yapılması gereken göz yapınızın buna uygun olup olmamasıdır. Doktorunuz ile görüşmeniz sonrasında gerekli incelemeler sonrası işlemler başlamaktadır. En büyük artı özelliği ise beğenilmemesi halinde geri alınabiliyor olmasıdır.

Badem Göz Estetiği Nasıl Yapılır?

Cerrahi bir işlem olması sebebiyle lokal anestezi şeklinde yapılmaktadır. Uyuşma gerçekleştikten sonra gözün dış üst köşesinden bir kesik açılarak, özel cerrahi ip yardımı ile yukarı çekilir. İplen çekilen kısım doku kemik sarına sabitlenir. Böylelikle göz badem şeklini almış olacaktır.

İlginizi çekebilir.  Dudak Dolgusu Fiyatları

Hemen hemen 3-4 adet dikiş atılmaktadır. İyileşme süreci 1 haftayı bulmaktadır. Kesinlikle iz kalmaz. Operasyon sürece 30 ile 60 dakika arasında değişmektedir. Kişinin hastanede yatması gerekmez ve rahatlıkla operasyon sürecini geçirebilir.

Badem Göz Estetiği Sosyal Hayata Etkisi

Badem göz estetiği ile düşük göz sorununu tamamen kalıcı bir şekilde kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca makyajla kapatma devrini kapatarak doğal bir görünüm elde edeceksiniz. Böylelikle yüzünüz daima dinç bir ifade alacaktır.


Sosyal Medyada Paylaşın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir