Almanya liposuction fiyatları

Sosyal Medyada Paylaşın.

Almanya’da yaşayan bireylere yönelik olarak, ülkemize gelip liposuction ameliyatı olmak isteyenlere yönelik yazdığımız bu yazıda farklı bilgiler yer almaktadır. Liposuction vücut şekil hattını düzenleyici, farklı bölgelere uygulanabilen, yağ dokusu kaybı ile kilo kaybını destekleyici bir uygulamadır. En çok tercih edilen bölge karın bölgesi liposuction uygulamasıdır.

  • Bugüne kadar 1700 hastaya liposuction uygulaması
  • Ciddi bir yan etki gözlenmedi
  • 3 estetik ve plastik cerrahi uzmanı hekim ile güçlü bir doktor kadrosu
Almanya liposuction fiyatları 2020

Almanya liposuction için ülkemize gelecek hastalar için

Almanya’dan ülkemize liposuction uygulaması için gelecek hastalar için;

  • Ulaşım olarak havalimanı ya da kara yolu ile gelecek hastaların hastane ve gerekirse otel transferlerinin sağlanması
  • Hastane süreçlerinde her zaman takipte olunması, böylelikle hastanın memnun olunması
  • Herkese aynı fiyatın verilmesi ( Türkiye’de yaşayanlara Türk lirası, Almanya’da yaşayanlara Euro fiyat vermiyoruz. Herkese Türk Lirası fiyat vermekteyiz. Ancak sizler Türk lirası karşılığı Euro ile ödeme yapabilirsiniz.
Almanya liposakşın doktorları

İstemediğiniz yağlardan tek seansta kurtulun.

Liposuction uygulaması ile istemediğiniz yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Üstelik acısız bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Farklı bölgelerden başta Berlin, Frankfurt, Hamburg, Münich (Münih), Köln, Stutgart, Duesseldorf (Düseldorf), Dortmund, Essen, Leipzig, Dresden olmak üzere liposuction için gelen hastalarımız vardır.

Almanya’dan gelen hastalarımız için;

Havalimanından onları karşılıyoruz. Sonrasında otel ya da hastaneye yatışları sağlıyoruz. Sonrasında işlem günü hastanede tüm tetkiklerinde asla sizleri yalnız bırakmıyoruz, sizlere güven veriyoruz. İşleme alanında deneyimli, bugüne kadar 1700’ün üzerinde liposuction işlemi gerçekleştirmiş Estetik ve Plastik cerrahi uzmanı doktorlarımız giriyor. İşlem genel anestezi altında gerçekleştiriliyor. Sonrasında gerekli tüm ilaçlar ile (ağrı kesici, antibiyotikler ile) süreç devam ediyor. 1 ya da 2 gün yatıştan sonra dilerseniz sizleri İzmir ya da İstanbul’da olmanıza göre şehir turu yaptırabiliyor ve alışveriş yapmanızı sağlıyoruz. Otel konaklaması var ise sonrasında ise havalimanı transferi dahil tüm işlemlerinizi biz sağlıyoruz.

Almanya liposuction fiyatları 2020

Ülkemizde ki yasal mevzuatlar gereği internet ortamında Almanya liposuction fiyatları 2020 hakkında bilgilendirme yapamıyoruz. Dilerseniz 0 533 722 22 12 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir